Címlap Tanulmányi eredmények

Sportág választó nap

Pályázati szám: NTP-SR-15-0043 

 

         


TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI
PDF Nyomtatás E-mail

RAMASSETTER-NAPOK

2016.április 11-15.

szavalóverseny

4. évfolyam

     

név

helyezés

osztály

felkészítő

Sör Levente

I.

4.B

Könnyid Erika

Remete Réka

II.

4.T

Pintérné Németh Bernadett

Nagy Zsóka

III.

4.T

Pintérné Németh Bernadett

Pethő Laura

III.

4.B

Könnyid Erika

 

 

 

 

matematika verseny

4. évfolyam:

 

 

 

név

helyezés

osztály

felkészítő

Nagy Kata

I.

4.T

Hegedüs Anikó

Tüttő Márk

II.

4.T

Hegedüs Anikó

Horváth Ádám

III.

4.

Bárdos Iskola

Szabados Máté

IV.

4.

Bárdos Iskola

Vitai Kristóf

V.

4.A

Trombitásné Mórocz Gyöngyi

       

6. évfolyam:

 

 

 

név

helyezés

osztály

felkészítő

Bánhegyi Dóra

I.

6.

Bárdos Iskola-Somogyiné Nemes Ilona

Pölczmann Zalán

II.

6.

Kazinczy Iskola-Hagáné Bátai Ágota

Szabó Sarolta

III.

6.

Batsányi Iskola-Nagy Károly

Mátyás Donát

IV.

6.

Kazinczy Iskola -Gál Attiláné

Vincze Benjámin

V.

6.B

Ériné Polgárdi Edit

       
       

Környezetismereti csapatverseny

4. évfolyam:

 

 

 

név

helyezés

osztály

felkészítő

Gólyák (Czeiner Flőra, Horváth Benjámin, Nagy Koppány, Széll Máté

I.

4.

Szalainé Németh Katalin

Vadludak (Kalla Henrik Attila, Lents Barnabás, Nagy Kata Alexandra, Tüttő Márk János

II.

4.T

Hegedüs Anikó

Szitakötők (Andrási Milán, Farkas Álmos, Fekete Áron, Keszthelyi Krisztán

III.

4.A

Trombitásné Mórocz Gyöngyi

       

Angol nyelvi verseny

7. évfolyam (heti 5 óra)

     

név

helyezés

iskola

felkészítő

Csécs Márk

I.

Kazinczy

Komjáthyné Trunka Ildikó

László Zétény

II.

Kazinczy

Komjáthyné Trunka Ildikó

Fazekas Liliána

III.

Kazinczy

Komjáthyné Trunka Ildikó

       

7. évfolyam (heti 3-4óra)

   

név

helyezés

iskola

felkészítő

Éri Léna

I.

Ramassetter

Gelencsér Éva

Fekete Szabolcs

II.

Ramassetter

Czotterné Kiss Krisztina

Tanai Petra

III.

Ramassetter

Czotterné Kiss Krisztina

       

8 évfolyam (heti 5 óra)

     

név

helyezés

iskola

felkészítő

Pócsi Kinga

I.

Bárdos

Németh Szilveszterné

Mátyás Dominik

II.

Kazinczy

Böröczkyné Markovics Melinda

Osztermann Sára

III.

Kazinczy

Böröczkyné Markovics Melinda

       

8. évfolyam (heti 3-4óra)

   

név

helyezés

iskola

felkészítő

Bozovic Zorka

I.

Ramassetter

Czotterné Kiss Krisztina

Szabó Enikő

II.

Ramassetter

Czotterné Kiss Krisztina

Kovács Nóra

III.

Ramassetter

Gelencsér Éva

       

Német nyelvi verseny

8. évfolyam

     

név

helyezés

iskola

felkészítő

Tompa Eszter

I.

Ramassetter

Németh Zsanett

Kovács Hunor

II.

Ramassetter

Németh Zsanett

Koós-Hutás Mandula

III.

Ramassetter

Németh Zsanett

 


A matematika hét eredményei

2015. október 12-16. 

"A világban az a legérthetetlenebb, hogy érthető."

 

4. évfolyam

név

helyezés

osztály

felkészítő

Számpalánták (Kiss Gréta, Nagy Kata, Serbán Viktória

I.

4.T

Hegedüs Anikó

Számkirályok (Meszlényi Lilla, Darabos Kata, Czirók Viktória)

II.

4.T

Hegedüs Anikó

Számocskák (Keszthelyi Csilla, Pásztor Enikő, Pethő Laura)

III.

4.B

Bódis Mária

Legjobb plakát: Számháborúzók (Sör Levente, Gibert Milán, Enyingi Zétény

4.B

Bódis Mária

Legjobb vers: Számkirályok (Meszlényi Lilla, Darabos Katal, Czirók Viktória)

4.T

Hegedüs Anikó

Különdíj: Matek királyok (Farkas Álmos, Keszthelyi Krisztián, Vitai Kristóf)

4.A

Trombitásné Mórocz Gyöngyi

 
5. évfolyam 

név

helyezés

osztály

felkészítő

Számjátékosok (Szalai Csenge, Judi Bálint, bors Olivér)

I.

5.B

Söjtöri Dezsőné

Agyas fiúk (Csulics Boldizsár, Hegdüs Boldizsár, Dormán Zsolt)

II.

5.T

Hegedüs Anikó

Szám-űzöttek (Kondor Kíra, Csemba Júlia, Horváth Regina)

II.

5.B

Söjtöri Dezsőné

Számfalók (Varjú ramóna, Ravasz Dominika, Horváth Ferenc)

III.

5.A

Söjtöri Dezsőné

A legnehezebb logikai feladat hibátlan megoldásáért különdíj: Halloween matekosok (Dudás Barbara, Tóth Dóra, Sör Patrícia)

5.T

Hegedüs Anikó

Legjobb plakát: Matematika szuperhősei (Szappan réka, Vitai Réka, Simon Levente)

5.B

Söjtöri Dezsőné

Legjobb vers: Számjátékosok (Szalai Csenge, Judi bálint, Bors Olivér)

5.B

Söjtöri Dezsőné

6. évfolyam

név

helyezés

osztály

felkészítő

Matek tenger kalózai (Németh Fanni, Burán Kamilla, Kovács Aliz)

I.

6.T

Ériné Polgárdi Edit

Agy alakulat (Bor Gyula, Tóth Bálint, Varga Gergő)

II.

6.T

Ériné Polgárdi Edit

Matek királyok (Varga Áron, Kiss Péter, Fekete Bálint)

III.

6.B

Ériné Polgárdi Edit

Príma prímek (Feurer Mercédesz, Gáspár Gerda, Vári Virág Vivien)

III.

6.B

Ériné Polgárdi Edit

Legjobb plakát: Agy alakulat (Bor Gyula, Tóth Bálint, Varga Gergő

6.T

Ériné Polgárdi Edit

Legjobb vers: Matek tenger kalózai (Németh Fanni, Burán Kamilla, Kovács aliz)

6.T

Ériné Polgárdi Edit

7. évfolyam

név

helyezés

osztály

felkészítő

Csajok a köbön (Koós-Hutás Mandula, Dóber Ildikó, Bors Ivett)

I.

7.A

Diós Ferencné

Számkivetettek (Deli Mercédesz, Kovács Hunor Lehel, Filipánics András)

II.

7.T

Ériné Polgárdi Edit

RÉSZIDÓ (Kovács Dominika, Miskó Réka, Samu Szilárd)

III.

7.A

Diós Ferencné

Különdíj: Számkivetettek - egységes csapatöltözékért(Deli Mercédesz, Kovács Hunor Lehel, Filipánics András)

7.T

Ériné Polgárdi Edit

Legjobb plakát: Törtetők (Csizma Blanka, Pál Tímea, Vigh Bálint)

7.A

Diós Ferencné

Legjobb vers: Számkivetettek (Deli Mercédesz, Kovács Hunor, Filipánics András

7.T

Ériné Polgárdi Edit

8. évfolyam

név

helyezés

osztály

felkészítő

Páratlanok (Kovács Lili, Kovács Nóra, Varga Martina)

I.

8.B

Ériné Polgárdi Edit

Enigma (Tompa Eszter, Kalla levente, Varga Erik)

II.

8.B

Ériné Polgárdi Edit

Matokosok (Fülöp Petra, Tóth Cintia, Szabó Enikő

III.

8.C

Diós Ferencné

Legjobb plakát: Rambusz (Süslecz Zsófia)

8.A

Bókkonné Nyerges Sarolta

Legjobb vers: Nobel-díjasok (Bozovic Zorka, Csizma Szilvia, Tóth Krisztina)

8.C

Diós Ferencné

  
 
Módosítás dátuma: 2016. május 03. kedd, 12:53
 


Új Magyarország